You are currently viewing Pobyt w luksusowym hotelu

Pobyt w luksusowym hotelu

Kiedy moja przyjaciółka zadzwoniła do mnie wykrzykując coś radośnie, nie wiedziałam o co jej chodzi. Powiedziała, że wzięła udział w jakimś konkursie na portalu społecznościowym i wygrała. Zapytałam, co to za nagroda. Nogi się pode mną ugięły, jak odpowiedziała, że pobyt w luksusowym hotelu w górach dla dwóch osób i jako drugą osobę zabiera właśnie mnie.

Odpoczynek w zakopiańskim hotelu

Zakopane - hotelNie mogłam się doczekać, aż w końcu zobaczę Zakopane – hotel był oczywiście najwyżej oceniany i wiedziałam, że będzie to super wypoczynek. Spakowałam się, wzięłam wolne w pracy i pojechałyśmy. Pierwszy raz byłam w górach, więc myślałam, że będę tam skakać z radości, jak zobaczyłam te wszystkie sklepiki i atrakcje. Pokój już na nas czekał i faktycznie było w nim wszystko co trzeba. Ogromne łóżko i kanapa, w razie jakby była jakaś trzecia osoba w pokoju. Poza tym biurko, miękkie dywany, w łazience wanna nawet a nie prysznic, jak to wszędzie indziej bywa. Pokój był czysty i wysprzątany, miałyśmy nawet mały aneks kuchenny, żeby sobie coś przygotować, czajnik i kubeczki. W łazience suszarka do włosów i kontakt, żeby podłączyć sobie nawet prostownicę.O wszystkim pomyśleli. Na powitanie jeszcze szampana znalazłyśmy na stoliku i kosz owoców. Poza tym, w hotelu było dużo atrakcji, rożne gry, basen, strefa saun i spa. Dobrze, że miałyśmy ze sobą kostiumy kąpielowe, bo coś tak przeczuwałam i kazałam przyjaciółce wziąć. Dzięki temu mogłyśmy obie nauczyć się pływania.

Przeżyłyśmy wspaniałe ferie. Tych kilka dni w górach pozwoliło mi odpocząć i nabrać sił na dalszą pracę. Nie musiałyśmy gotować, było niesamowite wyżywienie. Bawiłam się wspaniale i na pewno jeszcze kiedyś tu wrócimy. Nigdy nie widziałam lepszego hotelu niż ten, a kilka już miałam okazję w życiu zwiedzić.