You are currently viewing Huśtawka w ogrodzie dla żony

Huśtawka w ogrodzie dla żony

 

Kiedy przeprowadziłem się na wieś, to byłem szczęśliwym człowiekiem. Uwielbiałem spędzać czas na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim cieszyć się ciszą i spokojem. Moja żona uwielbiała spędzać czas w ogrodzie, gdzie oddawała się swojemu ulubionemu zajęciu, jakim było czytanie książek.

Sprezentowanie żonie huśtawki ogrodowej

huśtawka ogrodowa metalowaJeszcze przed wiosną wpadłem na pomysł, żeby zrobić Marioli, mojej ukochanej żonie niespodziankę. Kiedyś marzyła jej się huśtawka w ogrodzie, ale temat jakoś ucichł. Zbliżał się idealny czas na to, żeby taka huśtawka ogrodowa metalowa się pojawiła na mojej posesji. Mój przyjaciel zajmował się produkcją mebli z metalu, dlatego postanowiłem go zapytać o taką huśtawę. Adrian, mój przyjaciel od razu zaoferował, że wykona dla mnie huśtawkę, która będzie stabilna i wygodna. Znał on moją żonę prawie tak dobrze jak ja i wiedział jak bardzo ceniła sobie ona wygoda. Byłem mu wdzięczny i zapłaciłem pieniądze z góry. Adrian od razy zabrał się za wykonanie huśtawki do ogrodu i zadeklarował mi ją przywieść w kolejnym tygodniu. Pojawił się akurat jak nie było Marioli i od razu zamontował stabilnie huśtawkę w ogrodzie, we wskazanym przeze mnie miejscu. Huśtawka wyposażona była w wygodne poduszki również na oparciu i już wiedziałem, że moja żona będzie zachwycona. Kiedy wróciła do domu, od razu zaprowadziłem ją do ogrodu, żeby pokazać huśtawkę. Mariola była poruszona i od razu zabrała się za czytanie swojej ulubionej książki na huśtawce ogrodowej.

Mariola była mi bardzo wdzięczna za to, że podjąłem inicjatywę w temacie, który wydawał się być zamknięty. Dla mnie szczęście żony było najważniejsze, o czym często jej powtarzałem. Ten dom na wsi był dla niej głównie. Kochałem tę kobietę i starałem się zawsze bardzo mocno.