You are currently viewing Fachowa firma złomująca samochody

Fachowa firma złomująca samochody

Samochody można złomować w większości warsztatów samochodowych oraz na złomowiskach, aczkolwiek w większości przypadków okazuje się, iż cena sprzedaży złomowanego pojazdu jest niemal symboliczna, i w żaden sposób nie opłaca się właścicielowi. Niektóre warsztaty oferują jednak znacznie lepsze warunki kasacji samochodu, gdyż zajmują się nie tylko złomowaniem, ale również odzyskiwaniem części samochodowych.

Rekomendowane warsztaty złomujące samochody powypadkowe

sprawne złomowanie pojazdów w poznaniuFirmy które zajmują się recyklingiem zniszczonych samochodów prowadzą również sprzedaż części używanych, dlatego mogą skupywać pojazdy do kasacji po znacznie wyższych cenach niż te punkty, które zajmują się wyłącznie złomowaniem wraków i pojazdów zużytych. Wielu kierowców poleca firmę prowadzącą sprawne złomowanie pojazdów w Poznaniu, która działa również w całym województwie. Firma ta jest zachwalana za bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pojazd przeznaczony do kasacji może być obejrzany wcześniej przez pracownika firmy i wyceniony na miejscu. Stan techniczny samochodu, a raczej jego części składowych, jest głównym czynnikiem wpływającym na ceny, a niejednokrotnie zdarza się że samochody nowe, całkowicie rozbite, aczkolwiek nadal posiadające części nieuszkodzone, zdatne do użytku będą mogły być sprzedane po znacznie wyższej cenie niż pojazdy z których można odzyskać niewiele części, lub też nie będą one w idealnym stanie.

Firma złomująca sama odbiera samochody własną lawetą a sprzedający nigdy nie jest obciążany kosztami transportu rozbitego pojazdu. W warsztacie owej firmy można natomiast zaopatrzyć się w podzespoły odzyskane z kasowanych samochodów, a także zamówić takowe, jeśli istnieje możliwość że będą one dostępne w warsztacie w jakimkolwiek momencie.