You are currently viewing Dobry rower do relaksujących wypraw

Dobry rower do relaksujących wypraw

 

Rowerowe wyprawy były dla mnie ulubioną formą spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na dodatek udało mi się zachęcić do tego swoją rodzinę. Dzięki temu od czasu do czasu razem wybieraliśmy się na wspólne wycieczki po leśnych ścieżkach. Wybierałem te trasy, które charakteryzowały się niskim ruchem ulicznym, ponieważ było to o wiele bardziej bezpieczne.

Wymiana starego modelu na lepszy

kross setoNa dodatek można było wsłuchać się w odgłosy natury, a nie w ryk silnika. Niestety jakiś czas temu mój rower uległ zniszczeniu i nie nadawał się do dalszej jazdy. Uznałem, że koszt naprawy jest stosunkowo wysoki i zdecydowałem się na całkiem nowy sprzęt. W końcu to była rzecz do której wracałem i warto było zadbać o jej jakość. Przeglądając różnego rodzaju modele zauważyłem kross seto. Jego parametry były bardzo wysokie, a cena nie była dla mnie nieosiągalna. Na dodatek żonie również przypadł do gustu i razem pojechaliśmy do sklepu złożyć zamówienie. Okazało się, że w sklepie stacjonarnym mogłem zakupić różne dodatkowe gadżety takie jak specjalna torba, miejsce na bidon, dzwonek, metalowe pedały i inne tego typu dodatki dla amatorów rowerowej jazdy. Ja zdecydowałem się na kilka najbardziej przydatnych. Umówiłem się również na dostarczenie mojego roweru pod wskazany adres. Nie miałem dużego samochodu i wygodniej mi było liczyć na wysyłkę, która okazała się tania.

Dzięki temu zaoszczędziłem czas, a bardziej doświadczona ekipa dostarczyła kross seto pod drzwi mojego domu. Pierwsza wyprawa była niezapomniana. Wspaniały komfort jazdy i opanowanie nad sprzętem było czymś przyjemnym w odróżnieniu od mojego starego roweru, który nie nadawał się do dalszych kursów. Nowy sprzęt jest czymś bardzo przydatnym jeżeli mamy zamiar go często użytkować. Dlatego ja nie żałuję takiej inwestycji w siebie.