You are currently viewing Dobre szklane bongo

Dobre szklane bongo

Palenie legalnej marihuany ze skrętów lub lufki, nie jest najmądrzejszym, choć najbardziej popularnym sposobem na jej przyjmowanie. Dlatego też, by ograniczyć szkodliwy wpływ substancji obecnych w dymie, należy je skutecznie neutralizować.

Najlepsze szklane bonga Cactus

bongo cactusPrzyjmowanie suszu marihuany poprzez inhalowanie się dymem z fifki lub jointa jest nie tylko ekstremalnie szkodliwe, ale może też prowadzić do szeregu komplikacji zdrowotnych w obrębie gardła oraz krtani. Jest tak, albowiem dym, w obu przypadkach jest gorący, więc powoduje mikro oparzenia błoń śluzowych, które nie goją się tak łatwo. Wówczas, regularne przyjmowanie materiału roślinnego jointów i fifek może prowadzić nawet do zmian o charakterze onkologicznym. Dlatego też, jeśli jesteśmy zwolennikami marihuany CBD, najlepiej jest ją przyjmować z bonga. Jest to bowiem sprzęt, w którym znajduje się zbiornik na wodę, przez którą przechodzi dym, a to, naturalnie go filtruje. Ilość szkodliwych substancji dobrze widać po każdej sesji, gdyż woda zabarwia się na kolor brązowy lub brunatny. Bongo Cactus jest jednym z lepszych i droższych sprzętów do przyjmowania marihuany, ale zdecydowanie warto go mieć. Głównie z tego powodu iż posiada on niewielki dzban, ale bardzo długi cybuch, zakończony szerokim otworem. Dzięki temu, dym jest nie tylko filtrowany i schładzany, ale ma też do przebycia dłuższą drogę, przez co podrażnia drogi oddechowe w dużo mniejszym stopniu, aniżeli ten będący wynikiem spalania skręta lub zawartości lufki.

Jeżeli chcemy szklane bongo, to zdecydowanie warto zdecydować się właśnie na ten model. Jest tak, albowiem doskonale oczyszcza dym z toksyn, schładza go do optymalnego poziomu i jest go na tyle dużo, że to bongo, doskonale nadaje się do zbiorowych inhalacji.