You are currently viewing Dobieramy zaproszenia i winietki

Dobieramy zaproszenia i winietki

Wiele osób, które rozpoczynają przygotowania ślubne, nie wie na jakie rozwiązania się zdecydować. Ogromny wybór sprawia, iż zakup dobrze dopasowanych elementów wystroju oraz dekoracji wydaje się bardzo skomplikowany. Z tego powodu warto sobie w jak największym stopniu ułatwić podejmowanie decyzji.

Wybieramy dopasowane zaproszenia i winietki

zaproszenia winietkiJeżeli nie mamy czasu ani ochoty zajmować się samodzielnie dobieraniem poszczególnych elementów przygotowania wesela, powinniśmy wybierać takie elementy które od razu będziemy mogli zamawiać w komplecie. Doskonałym przykładem są zaproszenia winietki. Możemy je zamówić razem od jednego producenta, dzięki czemu zarówno zaproszenia na ślub, jak i winietki będą wykonane w jednym stylu, dzięki czemu doskonale będą się prezentowały. Ważne jest w szczególności to, aby brać pod uwagę takie zamówienia, ponieważ będą one dla nas jak najbardziej praktyczne. Możemy w ten sposób uniknąć stopniowego poszukiwania zaproszeń, a następnie winietek i ozdób na stoły weselne. Jest to praktyczne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu wszystko będzie tworzyło spójną koncepcję. Dlatego w pierwszej kolejności warto zdecydować się na przewodnią kolorystykę, a następnie dobrać zaproszenia oraz winietki, które będą nam pasowały do tego stylu. Dodatkowo zamawiając je razem możemy wydać nieco mniej, na przykład oszczędzając na kosztach dostawy.

Reasumując, zarówno zaproszenia ślubne, jak i winietki na stoły weselne są ważnymi elementami. Aby zachować spójność koncepcji, mamy możliwość zamówienia obu produktów od tego samego producenta i z zachowaniem tej samej kolorystyki czy czcionek. Dzięki temu nie będziemy musieli się martwić o to w ostatniej chwili, a poszczególne elementy będą do siebie idealnie pasowały kolorystycznie oraz pod względem wzornictwa.