You are currently viewing Chcieliśmy oferować wysoką jakość usług

Chcieliśmy oferować wysoką jakość usług

Szukając pomysłu na biznes miałem już różne pomysły. Ich tematyka bardzo od siebie odbiegała. Zawsze analizowałem dokładnie jakie mam szansę oraz zagrożenia w danej dziedzinie. Niestety zawsze było więcej tych ujemnych cech. Właśnie dlatego porzucałem decyzję o własnej firmie. Jednak wszystko zmieniło się gdy znalazłem wspólnika gotowego podjąć jakąś działalność.

Mieliśmy montować oczyszczalnie 

przydomowa oczyszczalnia PoznańBył zmotywowanym człowiekiem i dawał mi energię do działania. Taki przypływ mocy był dla mnie świetnym impulsem. W końcu znalazłem to w czym mielibyśmy szansę. Była to przydomowa oczyszczalnia Poznań. To miasto charakteryzowało się wieloma możliwościami oraz szeroką grupą docelową klientów. Była to świetna lokalizacja na prowadzenie biznesu. Klimat Poznania był wprost idealny. Tam ludzie rozumieli swoje potrzeby i ułatwiali sobie życie za pomocą różnego rodzaju usług jakie daje rynek. Przydomowe oczyszczalnie niosły za sobą same plusy i wiele osób, które były w trakcie budowy wymarzonego miejsca zamieszkania chciała coś takiego. Postanowiliśmy dłużej nie zwlekać i zaczęliśmy działać w tym kierunku. Miałem doświadczenie w montażu oczyszczalni, ponieważ kilka lat temu pracowałem w podobnej firmie w okolicach Torunia. Znałem się na rzeczy dlatego nie bałem się iść w tym kierunku. Wiedza oraz cenne doświadczenia zostawały, a mając zaufanego wspólnika jeszcze bardziej chciałem spróbować własnych sił w biznesie. Na początku wielkim problem była biurokracja. Samo zakładanie działalności gospodarczej było sporym wyzwaniem.

Jednak my zatrudniliśmy radcę prawnego, który wspierał nas w tym procesie. Kolejnym krokiem była rekrutacja oraz przeszkolenie potencjalnych pracowników. To było ważne, ponieważ jakość oferowanych usług miała świadczyć o naszym poziomie.