Auto do ślubu i inne ważne kwestie przygotowań

Nie zależnie od tego czy planujemy skromne wesele, czy wystawną ceremonie, realistycznie ustalony budżet pomoże zmniejszyć nasze obawy i stres w czasie przygotowań. Cokolwiek planujemy, jakiekolwiek atrakcje przewidujemy , trzymajmy się tego co wcześniej ustaliliśmy.
Organizacja takiego przedsięwzięcia wymaga wielu nakładów finansowych, tego nie unikniemy .

auto do ślubuJeśli podzielimy sobie wydatki na poszczególne grupy pomoże to nam mięć kontrole nad wydatkami. Ważne jest gdzie w jakim miejscu, w jakiej miejscowości organizujemy ślub. Wiadomo, że w dużym mieście np. Rybnik zorganizowanie wesela będzie droższe niż na wsi np. w remizie strażackiej. Liczba zaproszonych gości, musimy zdecydować kogo zapraszamy, czy z osobą towarzyszącą, czy chcemy aby na naszej uroczystości znajdowały się dzieci.
Ważny aspekt, czy uroczystość będzie trwała jeden dzień, czy planujemy poprawiny. Standard jaki nas zadowoli. Musimy się zastanowić jakie auto do ślubu spełni nasze wymagania, czy ma to być samochód do ślubu wynajęty w Rybniku, czy raczej użyczymy go sobie od przyjaciela . Kolejną ważną rzeczą jest orkiestra, lub DJ. Jeśli zespół będzie składał się z większej ilości osób, np. perkusista, wokalista, klawiszowiec, skrzypaczka, to koszta usługi wzrastają.
Menu, cena zależy od wielu czynników: od tego ile posiłków zaplanujemy, jakiego rodzaju mają to być dania. Dekoracje: wszystko ma swoją cenę: dekoracja kościoła, auta do ślubu, stołów, Sali weselnej. Fotograf i kamerzysta- warto poświęcić więcej czasu na znalezienie osoby kompetentnej i uczciwej. Należy wcześniej przejrzeć opinie w Internecie, aby uniknąć nieprzyjemności i rozczarowania. Stroje Państwa Młodych, suknia może być zarówno ze starej kolekcji (cena niższa) lub nowej, nowa lub używana. Dodatki do sukni: buty, pończochy, rajstopy, bielizna, podwiązka, welon.

U Pana Młodego też nie jest tak wcale kolorowo, wybór garnituru, lub smokingu, koszula i reszta dodatków. Do wszystkiego należy wliczyć stroje na poprawiny, oraz najważniejsze obrączki i niezbędną biżuterię, która ma być dopełnieniem całości. Pamiętajmy też o noclegach, czy podejmujemy decyzje opłacania noclegów. Zaproszenia, winietki i istotny alkohol ślubny.