You are currently viewing Zakupy w nowej hurtowni fryzjerskiej

Zakupy w nowej hurtowni fryzjerskiej

 

Posiadałam mały salon fryzjerski i w sumie, to przychodzili do mnie tylko stali klienci. Zyski miałam średniej wielkości, ale wystarczało mi na wszystko, więc nie miałam na co narzekać. Szkoliłam się na bieżąco i dzięki temu potrafiłam robić nowoczesne fryzury wszystkim klientom.

Tanie produkty kupione w hurtowni fryzjerskiej

hurtownia fryzjerskaProdukty do salonu kupowałam w sklepie internetowym, bo tam wszystko było dużo tańsze. Dzięki temu sporo udawało mi się zaoszczędzić. Używałam kosmetyków średniej klasy, ale klienci byli zadowoleni. Kiedy pewnego dnia wracałam z zakupów, to zauważyłam, że otwarta została nowa hurtownia fryzjerska-kosmetyczne i się ucieszyłam z tego powodu. W hurtowniach zawsze produkty były tańsze i postanowiłam tam zajrzeć. Dostępne w hurtowni były markowe i dobre kosmetyki do włosów, które miały niską cenę. Na dodatek dostępny tam był profesjonalny sprzęt fryzjerski oraz farby do włosów w każdym kolorze. Idealnie się składało, bo planowałam niebawem zrobić zakupy i zdecydowałam się skorzystać z oferty tej hurtowni fryzjerskiej. Sprzedaż oferowana w hurtowni była również detaliczna i dzięki temu nie musiałam kupować całej zgrzewki lakierów do włosów. Zazwyczaj brałam trzy sztuki podczas jednych zakupów. Hurtownia była doskonale wyposażona i w ofercie było wszystko, czego potrzebował salon fryzjerski. Na dodatek ceny były niższe niż w sklepie internetowym, w którym do tej pory robiłam zakupy. Byłam zachwycona tą hurtownią i tanimi w niej zakupami.

W moim salonie korzystałam tylko z profesjonalnych kosmetyków i dzięki temu zaczęło do mnie przychodzić więcej klientów, którzy wcześniej nie korzystali z moich usług. Kupiłam sobie nowe nożyczki, maszynkę do strzyżenia i kilka szczotek do włosów. Wyposażony salon miałam perfekcyjnie.