Wybieram dom seniora dla babci

 

Kiedy babcia została sama to postanowiłam się nią zaopiekować. Zabrałam ją do siebie, gdzie dostała przestronny pokój i była tam bardzo szczęśliwa. Dużo mi pomagała w obowiązkach domowych i czuła się potrzebna oraz szczęśliwa.

Babci podoba się dom seniora, który wybrałam

dom dla seniorówKiedy tego dnia pojechałam do pracy to nie sądziłam jakie zmiany na mnie czekają. Okazało się, że nasz zagraniczny klient zgodził się na współpracę i musiałam lecieć na rok do Tokio. W takiej sytuacji babcia przecież nie mogła zostać sama dlatego postanowiłam znaleźć dla niej prestiżowy dom dla seniorów, gdzie będzie miała profesjonała opiekę. Z wyjazdu nie mogłam zrezygnować, ponieważ to była moja życiowa szansa. W domu o wszystkim opowiedziałam babci. Ucieszyła się z mojego wyjazdu i przyznała, że dom dla seniorów to doskonałe rozwiązanie. Będzie miała tam znajomych w swoim wieku, z którymi będzie jej miło upływał czas. Babcia często zostawała sama jak była w pracy i na pewno towarzystwo jej się przyda. Wybrałam odpowiednią placówkę i pojechałyśmy razem z babcią, aby zdecydowała czy jej się tam podoba. Babcia jak tylko przyjechałyśmy na miejsce to była zachwycona. Wszędzie było mnóstwo zieleni i seniorzy mieli mnóstwo atrakcji. Wiedziałam, że oddam babcię w dobre ręce i ze spokojnym sumieniem wybiorę się do Tokio. Babcia się spakowała i zawiozłam ją do tego domu. Dostałam piękny i przestronny pokój z balkonem. Ma widok na las i jest bardzo szczęśliwa. Już nawet nawiązała kilka znajomości i wiedziałam, że będzie zadowolona.

Kiedy wróciłam do kraju po roku to od razu odwiedziłam babcię. Była tak szczęśliwa, że nie mogła przestać opowiadać mi jak jej tam dobrze. Zdecydowała się tam zostać na stałe. Ma mnóstwo przyjaciół i nie wyobraża sobie ich zostawiać.