You are currently viewing Świece od Kringle Candle

Świece od Kringle Candle

 

Wśród producentów świec perfumowanych i doskonale intensywnych wosków zapachowych, firma Kringle Candle jest jedną z lepiej rozpoznawalnych na naszym rynku. Ich rozpoznawalność stanowi nie tylko intensywny zapach, jaki wydzielają z siebie świece podczas palenia, ale także niezmienna barwa świec produkowanych przez Kringle Candle.

Kringle Candle zawsze białe

świece Kringle CandleTworząc pierwsze świece Kringle Candle, ich twórcy postanowili w dość niestandardowy sposób zadbać o to, by świece te zawsze wyróżniały się spośród innych. Z tego też względu świece Kringle Candle, bez względu na swój zapach, zawsze są w białym, nieskazitelnie czystym, kolorze. O tym, że Kringle Candle szczególnie stawia na jakość swoich produktów, nikogo nie trzeba zbytnio przekonywać, wystarczy tak naprawdę spojrzeć na jakąkolwiek świecę ich produkcji. Przy jej wykorzystywaniu jakość produktu uwidocznia się nawet jeszcze bardziej. Jak to możliwe? Świeca bowiem nie tylko cechuje się intensywnym i pięknie rozchodzącym się w pomieszczeniu zapachem, ale także, dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości parafiny i knotów, spala się równomiernie, nie pozostawiając fragmentów na słoiku, w którym jest umieszczona. Kringle Candle dostarcza nam całej gamy zapachów świec, dzięki czemu każdy z nas będzie w stanie dobrać zapach idealny dla siebie, możliwie jak najlepiej zaspokajający konkretne potrzeby estetyczne i zapachowe konkretnej osoby.

Świece od Kringle Candle dostępne są w stacjonarnych sklepach zajmujących się sprzedażą świec zapachowych, a także w wielu przypadkach w sklepach dostarczających wyposażenie do domu. Bez większego problemu pełen asortyment dostarczany przez tego producenta znajdziemy w różnorodnych sklepach internetowych, zarówno tych sprzedających świece zapachowe, jak i w większych drogeriach.