You are currently viewing Sprawdzone kasetony reklamowe

Sprawdzone kasetony reklamowe

Każdy przedsiębiorca w celu zwiększenia sprzedaży produktów lub usług sięga po jakąś formę reklamy. Jedną z podstawowych jest reklama zewnętrzna umieszczana bezpośrednio przed wejściem do punktu sprzedaży. Są to z reguły najprostsze w formie lecz bardzo trwałe, estetyczne i skuteczne kasetony reklamowe.

Zewnętrzne formy reklamy

tanie kasetonyW celu podniesienia wolumenu sprzedaży oraz budowania prestiżu przedsiębiorstwa właściciele decydują się na zakup banerów reklamowych dostępnych pod wieloma postaciami. Są to litery przestrzenne, kasetony z dibondu, banery wielkoformatowe oraz innego rodzaju nośniki. Najpopularniejszymi z nich są tanie kasetony reklamowe wykonywane z profili aluminiowych oraz plexi i poliwęglanu. W ramach zbudowanych z aluminium osadza się lica z tworzyw sztucznych lub materiałów kompozytowych i dla podniesienia efektowności wewnątrz montowane są systemy oświetleniowe. Kasetony tego rodzaju dostępne są jako jednostronne i dwustronne w zależności od potrzeb i możliwości montażowych. Kasetony dwustronne posiadają dwa lica i są montowane prostopadle do muru co czyni je bardziej widocznymi dla oczu potencjalnych klientów. Treści reklamowe wykonuje się dostępnymi technikami nadruku lub używa się folii samoprzylepnej oraz farb. Kasetony wykonywane w tej technologii są wystarczająco odporne na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych by służyć przez długie lata. W nowocześniejszych wersjach do budowy lica używa się bardzo odpornego i efektownego dibondu będącego odpornym materiałem kompozytowym.

Producenci kasetonów reklamowych mają dostęp do wielu materiałów oraz dysponują bardzo nowoczesnym sprzętem obróbczym. Dzięki temu są w stanie zaoferować produkty bardzo wysokiej jakości i na każdą kieszeń. Nośniki reklamowe w tej postaci bardzo dobrze spełniają swoją funkcję przyczyniając się do wzrostu sprzedaży.