You are currently viewing Spersonalizowany prezent – poduszka z twoim zdjęciem

Spersonalizowany prezent – poduszka z twoim zdjęciem

Trafiony prezent to coś, co szczególnie dobrze świadczy o znajomości obdarowywanej osoby. Im bardziej przemyślany podarunek, tym więcej radości na twarzy odbiorcy prezentu, dlatego przygotowanie niezapomnianej niespodzianki to praca warta poniesionego wysiłku. Osoba obdarowana powinna poczuć się wyróżniona, doceniona, zrozumiana… W grę wchodzi wiele pozytywnych uczuć, więc warto trochę się wysilić, aby efekt był olśniewający i zaskakujący.

Z jakiej okazji wręczyć poduszkę z twoim zdjęciem?

poduszka z twoim zdjęciemOd dawna uważa się, że najlepsze podarunki to te przygotowane własnoręcznie. Oczywiście nie wszyscy mamy dość talentu i umiejętności, ale możemy posłużyć się pomocą cudzych rąk. Wystarczy bowiem wybrać zdjęcie, aby cieszyć się efektownym i niebanalnym prezentem. Co jest więc tą rzeczą? Poduszka z twoim zdjęciem. Pomysł prosty, ale sprawiający wiele radości, zarówno na etapie projektowania wzoru na poduszkę, jaki i w czasie użytkowania gotowego przedmiotu. Dużą zaletą tego rodzaju personalizacji jest fakt, że zdjęcie może przedstawiać każdą sytuację, okoliczność, wydarzenie, postać. To dobry moment, żeby przypomnieć sobie najlepsze chwile spędzone razem, a potem wybrać odpowiednie fotografie, które będą odzwierciedleniem tego czasu i wspaniałą pamiątką. Okazji, które umożliwiają sięgnięcie po tego rodzaju prezent, jest całe mnóstwo. Walentynki, imieniny, urodziny, różne święta okolicznościowe…

To świetna pamiątka dla zakochanych, prezent dla babci i dziadka, którzy zawsze będą mogli spojrzeć na ukochane wnuczęta, a nawet dar przyjaźni dla najlepszych kumpelek. Poduszka to wybór o podwójnej funkcjonalności. Jest jednocześnie wyrazem przywiązania i pamięci, ale też bardzo użytecznym przedmiotem, który sprawdzi się na co dzień jako stały element wystroju. To dobry pomysł na nietypowy, zabawny, ale przede wszystkim odpowiednio spersonalizowany prezent.