You are currently viewing Skorzystałam z polecanej kancelarii prawnej

Skorzystałam z polecanej kancelarii prawnej

Kiedy odkryłam, że mój mąż mnie zdradza, wiedziałam że w zasadzie nasze małżeństwo już w tym momencie zostało zakończone. Dla mnie było to jasne, w zasadzie dla mojego męża też, jednak formalnie musieliśmy załatwić to sądownie. Miałam nadzieję, że mąż weźmie na siebie winę i nie będzie robił żadnych problemów przed sądem. Moje oczekiwania wobec niego okazały się jednak naiwne.

Poszukiwania polecanej kancelarii prawnej

polecana kancelaria prawna krakówJeszcze nawet nie zdążyłam złożyć pozwu rozwodowego do sądu, a on już robił mi „pod górkę” i nawet groził, że nigdy nie zgodzi się na rozwód. Nie mogłam się zgodzić na taki szantaż z jego strony. Wiedziałam jednak, że sama sobie nie poradzę. Uznałam więc, że muszę znaleźć dobrego prawnika, który podpowie mi jakie kroki prawne powinnam teraz podjąć i jakie mogą przynieść one konsekwencje. Gdy porozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką z pracy, podpowiedziała mi ona, gdzie powinnam się wobec tego udać. Była to polecana kancelaria prawna Kraków to miejscowość, w której mieściła się siedziba tej kancelarii. Mieszkałam niedaleko, dlatego zdecydowałam się nie tracić więcej czasu i udałam się tam jeszcze tego samego dnia po pracy. Jak się okazało miałam dużo szczęścia, ponieważ prawnik, który specjalizował się w prawie cywilnym miał akurat wolną chwilę i zdecydował się mnie od razu przyjąć. Opowiedziałam mu wszystko i przedstawiłam dowody na winę męża.

Szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry krok z mojej strony. Przede wszystkim dlatego, że prawnik okazały się naprawdę kompletny i bardzo mi pomógł. Przygotował mnie on do tego, jak będzie wyglądała rozprawa rozwodowa i jak odpowiadać na pytania sędziego oraz adwokata męża. Dzięki temu czułam się pewnie i sprawa rozwodowa szybko zakończyła się po mojej myśli.