You are currently viewing Sesję ślubną warto zrobić w Krakowie

Sesję ślubną warto zrobić w Krakowie

Jeśli miejscem pochodzenia panny młodej lub pana młodego jest Kraków. Nie muszą oni nigdzie jeździć w celu uwidocznienia swojej miłości i zaślubin na fotografiach. Wystarczy bowiem opłacić dobrego i starannie wybranego fotografa, a następnie wybrać się chociażby pod Zamek na Wawelu.

Jak zrobić królewskie zdjęcia ślubne na Wawelu?

miejsca na sesję ślubną krakówNa samym początku warto zapoznać się z ofertą zwiedzania Zamku na stronie internetowej. To tam są dostępne bilety do kupienia. Po wyczerpaniu wejściówek online, można je nabyć w kasach stacjonarnych. Trasa z przewodnikiem jest możliwa do pokonania od wtorku do niedzieli. Wszystkich ekspozycji nie da się obejrzeć w jeden dzień. Według źródeł na Wawelu trzeba spędzić przynajmniej dwa dni, aby zobaczyć wszystko. Jeśli jednak chodzi o samą sesję ślubną, warto wybrać się na indywidualne zwiedzanie z przewodnikiem trasą pod nazwą “Najcenniejsze”. Jest to specjalna trasa przygotowana z myślą o tych, którzy chcą zwiedzić Wawel w pigułce. Trwa to 3 godziny. Należałoby więc wynająć fotografa na 3 godziny i dogadać się z przewodnikiem. Przed tym wszystkim jednak warto zapoznać się z ofertą i miejscami zwiedzanymi podczas tej trasy, by zaplanować sobie dokładnie, gdzie i w jaki sposób mają zostać zrobione zdjęcia. Najlepiej wypisać sobie miejsca na sesję ślubną Kraków przecież jest dość rozległym miastem. Nie tylko Zamek i Smok Wawelski są ciekawym do uwiecznienia tłem dla młodych małżonków. Zdjęcie z Bazyliką Mariacką w tle również może wyglądać dobrze. Zrobione odpowiednim aparatem i przez utalentowanego fotografika będzie pamiątką na całe życie. Również nad Wisłą w Krakowie można wykonać zdjęcia w ramach sesji ślubnej. Wystarczy wybrać porę, w której przebywa tam jak najmniej osób, a fotografie na pewno będą bajkowe.

Sesję ślubną tak naprawdę można zrobić wszędzie, nawet w studiu fotograficznym. Te wszystkie miejsca wyżej wymienione dodadzą zdjęciom uroku. Tak więc, mieszkając i pobierając się w Krakowie, nie trzeba nigdzie wyjeżdżać, by zrobić sesję ślubną. Ostateczna decyzja jednak oczywiście należy do młodej pary.