You are currently viewing Pojawienie się pierścionków w ofercie

Pojawienie się pierścionków w ofercie

Prowadziłam  mały stragan w Gdańsku, gdzie oferowałam różne pamiątki dla turystów. Sprzedawałam wysokiej jakości produkty, które były zawsze chętnie kupowane i cenione. O moim straganie było głośno w całym trójmieście. Taka opinia zdecydowanie mnie cieszyła.

Stoisko oferujące pierścionki z bursztynem

pierścionek z bursztynem cenaByłam mocno zaskoczona, kiedy odwiedził mnie pewnego razu przedstawiciel handlowy oferując współpracę. Nigdy nikt nie zgłaszał się do mnie z propozycją współpracy. Ucieszyło mnie to. Przedstawiciel ten zapytał mnie, czy ofercie posiadam jakikolwiek pierścionek z bursztynem cena takiej biżuterii moim zdaniem była wysoka i tylko dlatego nie miałam tego w ofercie. Przedstawiciel wtedy zaprezentował mi biżuterię, którą oferował. Były to piękne pierścionki ze srebra oraz złota, które miały bursztyny. Były oczywiście piękne. Kiedy poznałam cenę tych pierścionków, to nie mogłam uwierzyć, że jest ona realna. Były tak tanie, że mogłabym na ich sprzedaży naprawdę sporo zarobić. Zgodziłam się bez wahania zamówić pierścionki z bursztynem i je oferować w swoim sklepie. Mogłam nałożyć dowolną cenę, ponieważ to ja o tym decydowałam. Następnego dnia ten sam człowiek pojawił się u mnie z pierścionkami z bursztynem. Do każdego z nich dołączone było eleganckie etui. Tego samego dnia wystawiłam pierścionki w ofercie i oczywiście to była świetna decyzja. Klienci od razu się nimi zainteresowali. Podwyższyłam nieco cenę, żeby zarobić na tej sprzedaży. Zainteresowanie było ogromne.

Od tamtego czasu w stałej ofercie dostępne były pierścionki. Dodatkowo zamawiałam jeszcze bransoletki i wisiorki, ponieważ klienci coraz częściej o nie pytali. Wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich klientów powiększyłam asortyment. Byłam zadowolona z odniesionego sukcesu.