You are currently viewing Musiałam przyciemnić szybę w samochodzie

Musiałam przyciemnić szybę w samochodzie

Jakiś czas temu urodziłam dziecko. Od tego momentu bardzo często jeżdżę z nim w różne miejsca samochodem. Moje dziecko zazwyczaj wtedy śpi, jednak zauważyłam, że jeśli razi je ostre słońce, to gwałtownie się wybudza. Chciałam uniknąć tych sytuacji i razem z moją przyjaciółką dość długo zastanawiałyśmy się, jak można temu zaradzić. W końcu wpadłyśmy na pewien pomysł.

Zalety przyciemnienia szyb w samochodzie

przyciemnianie szyb samochodowych w bytomiuUznałyśmy, że świetnym rozwiązaniem będzie przyciemnienie szyb. Jest to rozwiązanie długotrwałe, które przyniesie oczekiwane przez nas skutki. Dobrze przyciemnione szyby w samochodzie zatrzymują większość promieni UV, co wpływa na komfort podróżujących. Ponieważ chciałam przyciemnić tylne szyby nie miałam z tym żadnych problemów. Bardzo szybko udało mi się znaleźć zakład samochodowy, który oferował między innymi przyciemnianie szyb samochodowych w Bytomiu. Oferowali oni profesjonalne, wysokojakościowe przyciemnianie szyb samochodowych za pomocą folii samoprzylepnych. Gwarantowali, że powierzchnia tak przyciemnionej szyby będzie idealnie gładka, a folia z czasem nie będzie się odklejała. A co jeszcze ważniejsze, materiał z jakiego jest ona wykonana jest wytrzymały i odporny na drobne uszkodzenia mechaniczne, takie jak zadrapania oraz na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak grad, mróz czy siarczysty deszcz.

Bardzo szybko przekonałam się o tym, że był to prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że na przyciemnienie szyb nie musiałam długo czekać. Mechanik uporał się z tym zajęciem w ciągu kilku godzin i jeszcze tego samego dnia mogłam odebrać od niego auto z przyciemnionymi szybami. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. W dodatku za całą usługę zapłaciłam naprawdę niewiele, co bardzo mnie ucieszyło.