You are currently viewing Mieszanka jedwabiu z wiskozą

Mieszanka jedwabiu z wiskozą

W okresie letnich dni wiele osób poszukuje materiału, który sprawdzi się w najgorętsze dni. Len to ciekawy wybór, jednak wiele osób chciałoby bardziej wzorzyste tkaniny, które mają równie sprawdzone właściwości. W takiej sytuacji mieszanka jedwabiu z wiskozą może okazać się ciekawym wyborem, gdyż nadaje się na lato, a przy tym pięknie się prezentuje.

Tkanina piękna i praktyczna

jedwab z wiskoząNiektórym z nas letnie dni mogą kojarzyć się z przepoconymi bluzkami, które przyklejają się do ciała i tworzą nieprzyjemną zimą warstwę, mimo iż jest nam dalej gorąco. Dlatego w ciągu ostatnich lat zaczęto zwracać uwagę konsumenta na to czy de4cyduje się na tkaniny wyższej jakości, które nie są syntetyczne i przepuszczają powietrze. Do takich tkanin należą len, bawełna, a także o dziwo wełna. Jest jednak jedna mieszanka, która nie tylko jest szlachetna, ale spełnia oczekiwania najwybredniejszych osób. Mowa tutaj o połączeniu jakim jest jedwab z wiskozą. Dzięki temu połączeniu będziemy mieć lekką i zwiewną tkaninę, która fantastycznie cyrkuluje powietrze oraz odprowadza wilgoć. Jednocześnie sama prezencja tego materiału jest zniewalająca. Delikatnie śliska powierzchnia sprawiająca wrażenie chłodu na skórze może być w bardzo klasycznej kolorystyce, ale również w najbujniejszych kolorach i wzorach. Dzięki temu każdy bez względu na wiek i gusta znajdzie dla siebie najdogodniejszą opcję. Aczkolwiek w okresie letnim poleca się jasne kolory.

Przyjemnie chłodne uczucie na skórze, odprowadzanie wilgoci i cyrkulacja powietrza, a do tego piękne wzory to krótki opis tkaniny łączącej w sobie splot jedwabiu wraz z wiskozą. Jest to połączenie o tyle ciekawe, gdyż łączymy tkaninę naturalną z właściwościami materiału sztucznego, jednak wysokiej jakości. To ciekawa opcja zakupowa.