You are currently viewing Kupno radia podtynkowego

Kupno radia podtynkowego

Uwielbiam długie kąpiele w wannie. Często też spędzam wieczory w moim „domowym SPA”. Po prostu poddaje się w łazience zabiegom pielęgnacyjnym, dzięki czemu nie muszę chodzić do kosmetyczki i zaoszczędzam naprawdę wiele pieniędzy. Podczas tych długich kąpieli bardzo lubię również słuchać muzyki. Do tej pory musiałam jednak uważać, ponieważ zwykłe radia bardzo szybko się psuły, gdy postawiłam je w łazience.

Montaż radia podtynkowego w mojej łazience

radio podtynkowe internetoweOd sąsiadki dowiedziałam się, że to wina wilgoci. Zwykłe urządzenia elektroniczne takie jak radio, mogą nie być odporne na podwyższoną wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Dlatego zazwyczaj nie nadają się do łazienek czy kuchni. Jest na to jednak bardzo dobre rozwiązanie. Jest to radio podtynkowe internetowe, które świetnie sprawdza się w takich sytuacjach. Ona sama korzysta z takiego rozwiązania już od dłuższego czasu, i jak do tej pory jest bardzo zadowolona. Pokazała mi jak wygląda takie radio. Okazało się, że jego obudowa została w pełni dostosowana do montażu w gniazdach podtynkowych. Jest ona wykonana z solidnych, trwałych tworzyw, które świetnie izolują wnętrze urządzenia od wilgoci, nawet jeśli dochodzi ona do 90% w danym pomieszczeniu. Bardzo dobrym i wygodnym rozwiązaniem jest również możliwość podłączenia radia do telefonu za pomocą WIFI lub bluetooth.

Zdecydowałam się zakupić takie radio. Od razu znalazłam również specjalistę, który zdecydował się je zamontować w mojej łazience. Muszę przyznać, że poszło mu to nadzwyczaj szybko i sprawnie. Teraz mogłam już bezpiecznie słuchać radia podczas długich kąpieli i zabiegów pielęgnacyjnych w mojej domowej łazience. Nie musiałam się już martwić o to, że urządzenie się popsuje, albo przypadkiem doprowadzę do niebezpiecznego zwarcia instalacji.