Klasyczne Prosto

 

Czasy się zmieniają. Jest to jeden z niezaprzeczalnych faktów, którym nie zaprzeczą nawet osoby stojące na dwóch różnych biegunach chociażby pod względem politycznym. Zmiany zachodzą także w kwestii mody. Niektórzy całkowicie odnawiają swoją szafę jednocześnie wyzbywając się starego stylu, inni poprzez sentyment zachowują zalążek starych trendów. 

Tradycja czy nowoczesny streetwear?

odzież Prosto KlasykWielu czołowych przedstawicieli polskiej sceny raperskiej całkowicie zmieniło swoją garderobę. Można by powiedzieć, że idą z duchem czasu, zmieniając szerokie spodnie i obszerne bluzy z kapturem na bardziej dopasowane i wydawać by się mogło – także bardziej stylowe ubrania. Kto by pomyślał, że raperzy, którzy niegdyś nie stronili od hip-hopowego stylu, dzisiaj na koncercie potrafią wystąpić w kraciastej koszuli, niegdyś zarezerwowanej dla muzyków grających grunge. Inni zaś kierując się może i wrodzonym sentymentem nadal w swojej garderobie mają co prawda zrekonstruowane, ale nadal nawiązujące do dawnych hip-hopowych czasów ubrania. Łącznikiem łączącym dwa światy – uprzedni i teraźniejszy – jest odzież Prosto Klasyk. Można by rzec, że Prosto oferuje dawny styl ubrań w nowej generacji. Jest to świetna oferta dla ludzi szanujących tradycję i kierujących się sentymentem jeśli chodzi o najnowsze trendy mody. Z pewnością, jest to dla tego typu ludzi zbawienna opcja. W przypadku dostępności różnych rodzajów ubrań, bez zastanowienia można powiedzieć, że im więcej tym lepiej.

Bardzo miło, że w dzisiejszych czasach marki odzieżowe dbają o różnorodność. Patrząc na zdjęcia naszych rodziców czy dziadków – wszyscy wyglądali podobnie, ponieważ dostępność różnorakiego wzornictwa nie była zbyt duża. Na szczęście, czasy się zmieniają i producenci ubrań idą konsumentom na rękę.