You are currently viewing Jak wykreować swój pozytywny wizerunek?

Jak wykreować swój pozytywny wizerunek?

Jakiś czas temu skończyłam studia i przymierzałam się do tego, aby otworzyć swój własny biznes. Przy pomocy przyjaciół oraz uzdolnionych znajomych, którzy z powodzeniem zareklamowali moje usługi w sieci, wkrótce przyjęłam pierwsze zlecenia od klientów.

Pomoc w kreowaniu wizerunków kobiet i mężczyzn

kreowanie wizerunkuMoje usługi oscylowały wokół budowania własnej wartości, pomocy w prezentowaniu własnej osoby oraz stworzenia narzędzi oraz wartości, których moim klienci potrzebowali. Kreowanie wizerunku jest bardzo przydatne w relacjach z innymi ludźmi, klientami, a sztuka umiejętnej konwersacji czy znajomość etykiety jest niezwykle istotna. Pomagałam moim klientom budować swój własny wizerunek, przy jednoczesnej akceptacji własnej osobowości. Pomagałam tworzyć nowy styl ubioru, który jest bardzo ważny w kontaktach z innymi ludźmi, dobierałam odpowiednio spersonalizowane rekwizyty, dbałam o to, aby moi klienci nauczyli się przestrzegać zasad ogólnej etykiety, ale starałam się także tworzyć u nich umiejętności personalne oraz w ramach ćwiczeń uczyłam budować relację z kontrahentami, klientami bądź osobami, które nie są związane z żadną branżą. Sztuka tworzenia wizerunku jest bardzo ważna, gdyż pozytywny odbiór przez inne osoby, często może zaważyć na tym, jak potoczy się dana rozmowa. Moimi klientami byli głównie wszelkiej maści biznesmeni, którzy potrzebowali pomocy w odszukaniu ich mocnych stron, ale z moich usług korzystały także osoby, które chciały poprawić swoją pewność oraz budować pozytywne nastawienie do innych poprzez umiejętną sztukę prezencji własnej osoby. Moje doświadczenie ze studiów oraz umiejętności nabyte podczas kilku lat szkoleń pozwoliły mi w pełni wykorzystać moje starania i cieszyłam się, gdy proces tworzenia wizerunku odpowiadał danemu klientowi.

W pracy, kontaktach biznesowych oraz indywidualnych ważne jest, aby stworzyć pozytywne nastawianie swojej osoby. Niektórzy z nas mają problemy z akceptacją bądź umiejętną komunikacją interpersonalną, dlatego zwracają się o pomoc do takich osób jak, gdzie w umiejętny sposób niwelują błędy i stają pewniejszymi i spełnionymi ludźmi.