You are currently viewing Gdzie zamówić szafy na wymiar?

Gdzie zamówić szafy na wymiar?

Od kilku lat pracuję jako projektant wnętrz. Zajmuję się wszystkim, co z ergonomią i estetyką wykończenia pomieszczeń związane. Poczynając od funkcjonalnego aspektu aranżacji mieszkania, a kończąc na ładnym i harmonijnym finalnym wyglądzie. To bardzo ciekawa i interesująca praca.

Moje autorskie projekty szaf

stylowe szafy na wymiar w katowicachProjektant wnętrz to zawód dla osób z wyobraźnią, pomysłowych, ze zmysłem plastycznym i z poczuciem estetyki czyli idealny dla mnie. Dostałam wczoraj bardzo duże i ciekawe zlecenie na projekt i aranżacje wnętrz. Miałam zaprojektować  wnętrza kilku mieszkań na wynajem w nowym bloku. Projekt zajął mi dwa miesiące. Potem razem z ekipą remontowo -wykończeniową kupowałam meble, dodatki itp. Do zrobienia zostały stylowe szafy na wymiar w katowicach znalazłam wykonawcę, który miał je szybko i solidnie wykonać. Szafy miały być wykonane według mojego projektu. Były to głównie szafy wnękowe na ubrania, szafy do kuchni i sypialni. Każdy mebel był bardzo dobrze przemyślany, był praktyczny ale także stylowy i modny. Meble mojego projektu były wykonane z materiałów najwyższej jakości. Pozwoliły one w uporządkowany sposób przechowywać rzeczy. Poza tym podkreślały piękno wnętrz. Nowoczesne meble wykonane na wymiar, są idealne do zagospodarowania powierzchni sypialni, kuchni czy przedpokoju. Mamy poza tym pewność, że wszystko będzie do siebie pasowało, a w szafie na zamówienie znajdzie się miejsce na przechowywanie wszystkich naszych rzeczy.

Moim zdaniem funkcjonalna, pojemna i stylowa szafa zrobiona zamówienie to obowiązkowy mebel w każdym domu. Szafy na wymiar powinny harmonijnie komponować się z wnętrzem, jego stylem i kolorystyką. Powinno być świeżo, lekko i elegancko. Są idealne rozwiązanie do każdego mieszkania, domu czy biura.