You are currently viewing Firmowe imprezy i bankiety w Mikołajkach

Firmowe imprezy i bankiety w Mikołajkach

  • Post author:
  • Post category:Turystyka

 

Każdy z pracowników mniejszych czy większych korporacji przypomina sobie na pewno wigilie firmowe czy spotkania integracyjne, które przebiegały dość nudno i schematycznie. Nic więc dziwnego, że większość z nas unika chodzenia na tego typu eventy. Jednak są na rynku firmy, które dbają o kreatywność i oryginalność imprez pracowniczych.

Firmowe imprezy do białego rana

imprezy firmowe mikołajkiWażnym aspektem każdego eventu integracyjnego jest dobrze dobrane towarzystwo. Bez tego nie ma mowy o dobrej zabawie. Jednak jeszcze istotniejsze dla organizacji imprezy może okazać się miejsce wydarzenia. Ładne domki letniskowe, gustownie przyszykowana sala imprezy, wykwalifikowana obsługa i modny didżej zapewnią zabawę do białego rana. Jeśli chodzi o polecane imprezy firmowe Mikołajki będą doskonałą lokalizacją. Po pierwsze dlatego, że znajdują się w samym sercu Mazur – ze świecą szukać piękniejszych okoliczności przyrody. Pięknie usytuowane domki letniskowe sprawdza się jako nocleg dla zmęczonych imprezowiczów, a bliskość jeziora sprzyja ognisku i zabawie plenerowej. Można tam grać w siatkówkę, wynająć rowery wodne lub leżaki. Tego typu event zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników przyjęć. O wyżywienie zadba hotelowa obsługa kuchni, a jej szef przyrządzi pożywne i smaczne posiłki od rana do wieczora. Do wynajęcia domki letniskowe w otoczeniu lasu od 5 do 10 osób. Obiekt posiada również wiele miejsc parkingowych oraz wypożyczalnię rowerów. Na terenie ośrodka korzystać można z gier – lotki, dart, bilard i piłkarzyki.

Bez względu na to czy będzie to zjazd po latach, majówka firmowa dla pracowników czy weekendowa integracja – pracownicy obiektu zapewnią nie tylko przygotowanie imprezy od A do Z, ale także w pełni wyposażone i przygotowane na przyjęcie wielu gości miejsca noclegowe z możliwością przedłużenia pobytu, a odpoczynek na Mazurach zapewni regenerację sił do pracy na długi czas.