You are currently viewing Drukarka do nadruków bezpośrednich

Drukarka do nadruków bezpośrednich

Od wielu lat zajmuję się firmą. Moja własna działalność gospodarcza to rodzinny biznes, który jest w naszej rodzinie przekazywany z pokolenia na pokolenie, w tej chwili ja jestem prezesem. Jestem prezesem od około dziesięciu lat. Wcześniej także pracowałam w naszej firmie.

Jaką drukarkę do nadruków bezpośrednich wybrać?

drukarki do nadruku bezpośredniegoW rodzinnym biznesie jestem już od około siedemnastego roku życia, stąd też bardzo duże doświadczenie, które posiadam. Doświadczenie to bardzo mi pomogło w pierwszych latach samodzielnego prowadzenia mojej firmy. Muszę się pochwalić, że zaraz na początku wprowadziłam bardzo dużo zmian i innowacji, które okazały się bardzo pomocne i przyniosły nam dużo zysków. Prowadzę rodzinną drukarnie. Jak przejmowałam firmę, był to jeden punkt wraz z magazynem, teraz mam kilkadziesiąt małych drukarki, a ponadto sprzedaję moje wydruki w internecie, co teraz w dobie pandemii koronawirusa stało się najbardziej dochodowe. Ostatnio zainwestowałam w drukarki do nadruku bezpośredniego. Takie urządzenia mogę instalować w bardzo strategicznych miejscach, a one zarabiają same na siebie. Po naszej stronie jest tylko uzupełnianie tuszu oraz serwis naszych drukarek do wydruku bezpośredniego. Dodatkowo kupiliśmy ostatnio też drukarki cyfrowe do tkanin, dzięki nim możemy działać w całkiem nowej dziedzinie, którą jest drukowanie na koszulkach i innych częściach garderoby. Niektóre z naszych drukarek do wydruku bezpośredniego także posiadają taką opcję, a mianowicie mogą one drukować na różnych materiałach.

Nasze drukarki do wydruku bezpośredniego, które można znaleźć w dużej ilości polskich miast są w dalszym ciągu objęte długotrwałą gwarancją, która trwa ponad siedemdziesiąt cztery miesiące. Dodatkowo w tym czasie to producent odpowiada za serwis.