Czym jest fotobudka?

Spersonalizowane zdjęcia do tej pory były domeną grafików korzystających z profesjonalnych programów graficznych. Co jeśli jednak możemy zmieniać dowolnie nasz wygląd i gadżety i automatycznie robić sobie zdjęcia, które już nie wymagają obróbki? Fotobudki dają taką oraz wiele innych możliwości, oferując przy tym niskie ceny i profesjonalizm.

Zalety fotobudki na imprezach

fotobudka w KatowicachMaszyny, w których możemy zrobić sobie zdjęcia są kojarzone ze starymi czasami, kiedy to zdjęcia wywoływane były od razu, przeważnie w kolorach czerni i bieli. Fotobudka w Katowicach to nowe rozwiązanie pozwalające na szybkie i łatwe zrobienie i automatyczne wywołanie profesjonalnych i przezabawnych zdjęć z naszymi znajomymi. Profesjonalna fotobudka wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, dotykowy ekran oraz drukarkę, która pozwala na automatyczny wydruk zdjęć w różnych formatach. Fotobudki są samoobsługowe – wystarczy zamówić atrakcję u profesjonalnej firmy, która w wybrane przez nas miejsce dostarczy w pełni wyposażoną fotobudkę gotową do działania. Wystarczy do niej wejść, ustawić odliczanie – samowyzwalacz  i pozować. Fotobudka w Katowicach pozwala zrealizować wszystkie nasze szalone pomysły oraz następnie uwiecznić je za pomocą jednego kliknięcia. Również w bardzo łatwy sposób możemy udostępnić dopiero co zrobione zdjęcia w mediach społecznościowych sprawiając, że wszyscy nasi znajomi będą nam zazdrościć!

Po kilku sekundach od zrobienia zdjęcia w fotobudce w naszych rękach znajdą się gotowe odbitki wydrukowane na profesjonalnym – dobrym jakościowo papierze fotograficznym. Fotobudka w Katowicach to tania możliwość na ulepszenia każdej imprezy czy przyjęcia. Jest całkowicie bezobsługowa, co sprawia, że jest atrakcją elastyczną, ale i dobrej jakości.