You are currently viewing Bawełniane body 62

Bawełniane body 62

 

Ubieranie dzieci w pierwszych miesiącach życia z pewnością będzie się wiązać z częstymi zmianami odzieży, dlatego też warto mieć pewien zapas. Na szczęście odzież dla niemowląt nie jest bardo droga, zatem nie będzie to duże obciążenie dla budżetu.

Kiedy przydadzą się body z długim rękawkiem?

body z długim rękawem 62Za kompletowanie wyprawki dla malucha przeważnie odpowiada przyszła mama, która na kilka tygodni przed porodem kupuje mnóstwo produktów. Przeważnie są to smoczki, butelki, pościel i ubranka. Dzieci nowo narodzone przeważnie mierzą od około pięćdziesięciu do sześćdziesięciu centymetrów, zatem dwa najmniejsze rozmiary dla niemowląt, czyli pięćdziesiąt sześć i sześćdziesiąt dwa, będą idealne. Warto kupić body z długim rękawem 62 i 56, ponieważ nigdy do końca nie wiadomo jak duży będzie noworodek. Ponadto przydadzą się pajacyki do spania, śpioszki i kaftaniki, a także spodenki z podwyższonym pasem. Jednak to body są najczęściej zakładane, ponieważ mogą stanowić samodzielny strój w upalne dni lub jako jego element. Wystarczy dodać spodenki lub spódniczkę. Body z długim rękawem będzie idealne niemalże we wszystkie dni poza upalnymi, kiedy sprawdzą się body z krótkim rękawem. Co do dostępnych modeli, to najczęściej spotyka się w sprzedaży body wkładane przez główkę lub rozpinane z przodu na całej długości. W takim ubranku maluchy czują się najlepiej, ponieważ nie ogranicza ich ruchów. Bez względu na rodzaj, kupimy je w wersjach kolorystycznych oraz fasonach dla chłopców i dziewczynek.

Poza sklepami z artykułami dla niemowląt, ubranka dla maluchów oferują liczne sklepy odzieżowe, które mają specjalne działy dla nich. Jeżeli jednak chcemy je kupić w najniższych cenach, to najlepiej szukać ich w sklepach online, które oferują ich największy wybór.